رئیس فدرال رزرو بر نظارت بر استیبل کوین ها تاکید کرد

رئیس فدرال رزرو بر نظارت بر استیبل کوین ها تاکید کرد

در جلسه استماع کنگره، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، با اشاره به حضور چشمگیر آنها در بازار ارزهای دیجیتال و اهمیت اعتبار بانک مرکزی در پول، بر لزوم نقش فدرال قوی در نظارت بر استیبل کوین ها تأکید کرد. پاول همچنین به قدرت ماندگاری ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین اذعان کرد.

جمهوری خواهان از کریپتو دفاع می کنند و با تغییر قوانین SEC مخالفت می کنند

جمهوری خواهان کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا نامه ای نوشتند و از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواستند قانون پیشنهادی خود را برای تعریف مجدد اصطلاح "مبادله" پس بگیرد. قانونگذاران استدلال کردند که چنین قانونی مانع نوآوری می شود، به شرکت کنندگان دارایی دیجیتال آسیب می رساند و بر اقتصاد ایالات متحده تأثیر منفی می گذارد.

اهمیت نقش فدرال قوی در مقررات استیبل کوین

پاول در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط ماکسین واترز، بر ضرورت نقش فدرال قوی در تنظیم استیبل کوین ها تاکید کرد. او نسبت به واگذاری ثبت استیبل کوین صرفاً به ایالت ها ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت که این امر می تواند منجر به ایجاد مقدار قابل توجهی پول خصوصی شود که به اعتقاد او اشتباه است.

رئیس فدرال رزرو خواستار مقررات سختگیرانه تر استیبل کوین ها است

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در طول شهادت خود در مجلس نمایندگان، اظهار داشت که استیبل کوین ها باید با مقررات سخت گیرانه تری مواجه شوند و مانند سپرده های بانکی یا وجوه بازار پول با آنها رفتار شود. او با هدف ایجاد ثبات و شفافیت برای معامله گران، استیبل کوین ها را با یک نوع ارز دیجیتال مرتبط با ارزش یک ارز فیزیکی، مانند دلار آمریکا مقایسه کرد.

پیشرفت در مقررات استیبل کوین کند اما امیدوارکننده است

علیرغم توقف قبلی، برنامه‌هایی برای تنظیم استیبل کوین در حال افزایش است. پس از جلسه ای برای بحث در مورد تغییرات پیشنهادی در ماه ژوئیه، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، پاتریک مک هنری، اظهار داشت که لایحه فعلی استیبل کوین در صورت دستیابی به اجماع مثبت به سنا ارائه می شود که نشان دهنده پیشرفت بالقوه در رسیدگی به مقررات استیبل کوین است.

تاثیر مقررات استیبل کوین بر بازارهای فارکس

پیامدهای مقررات استیبل کوین فراتر از بازار ارزهای دیجیتال است و به حوزه تجارت فارکس می رسد. از آنجایی که استیبل کوین ها اغلب به ارزهای فیات مانند دلار آمریکا متصل می شوند، مقررات و ثبات آنها مستقیماً بر بازارهای ارز خارجی تأثیر می گذارد. نظارت دقیق‌تر بر استیبل کوین‌ها می‌تواند حس اطمینان و ثبات را در معاملات فارکس ایجاد کند، زیرا این دارایی‌های دیجیتال در تسهیل تراکنش‌های فرامرزی و تجارت بین‌المللی نقش دارند. معامله گران فارکس به دقت تحولات در مقررات استیبل کوین را برای سنجش اثرات بالقوه بر نقدینگی بازار، استراتژی های پوشش ریسک و ثبات کلی ارز زیر نظر دارند. تعامل بین مقررات استیبل کوین و بازارهای فارکس ماهیت به هم پیوسته بخش های مالی مختلف در اقتصاد جهانی را برجسته می کند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}