تعداد دکل های حفاری ایالات متحده برای چهارمین هفته متوالی کاهش می یابد

تعداد دکل های حفاری ایالات متحده برای چهارمین هفته متوالی کاهش می یابد

انتشار هفتگی شرکت بیکر هیوز نشان می دهد که تعداد دکل های حفاری ایالات متحده برای چهارمین هفته متوالی کاهش می یابد. آخرین شمارش، که شامل دکل‌های فعال در اکتشاف و تولید نفت و گاز طبیعی می‌شود، برای هفته منتهی به 26 می 711 بود که کمتر از تعداد 720 دکل در هفته گذشته بود.

کاهش سکوهای خشکی و فراساحلی

تعداد دکل های خشکی در هفته منتهی به 26 می 689 دکل بود که نشان دهنده کاهش 697 دکل در هفته گذشته بود. فعالیت های خشکی و دریایی.

کاهش تعداد دکل های نفتی آمریکا

تعداد دکل‌های حفاری نفت در ایالات متحده در هفته منتهی به 26 می در مقایسه با رقم 575 دکل در هفته قبل به 570 سکو کاهش یافت. نسبت به مدت مشابه سال گذشته که به 574 رسید.

کاهش تعداد دکل های گاز طبیعی ایالات متحده

تعداد دکل های گاز طبیعی در ایالات متحده به 137 کاهش یافته است که نسبت به هفته قبل 141 دکل حفاری کاهش یافته است. این تعداد نیز کمتر از تعداد دکل های گاز طبیعی در هفته مشابه در سال گذشته است که 151 بود. آخرین گزارش نشان می دهد که تعداد دکل های طبیعی دکل های گازی در حال حاضر 91.5 درصد کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در سال 2008 است.

تعداد دکل های خلیج مکزیک و چشم انداز حوضه پرمین

تعداد دکل های حفاری در خلیج مکزیک (GoM) به 20 واحد کاهش یافت که همه آنها نفتی بودند، در مقایسه با تعداد 21 دستگاه در هفته قبل. در همین حال، حوضه پرمین، پربارترین حوضه در ایالات متحده، شاهد تعداد دکل های نفتی هفتگی خود را به 347 افزایش داد که از تعداد 346 سکوی هفته قبل افزایش یافت.

تاثیر تعداد دکل ها بر قیمت نفت و فارکس

نوسان در تعداد دکل ها و فعالیت های حفاری می تواند بر بازار فارکس، به ویژه جفت ارزهای مرتبط با کشورهای تولیدکننده نفت، تأثیر بگذارد. کاهش تعداد دکل های حفاری در ایالات متحده ممکن است نشانه کاهش بالقوه عرضه نفت باشد که می تواند منجر به افزایش قیمت نفت شود. این امر می تواند ارزهای صادرکنندگان عمده نفت، مانند کانادا (CAD) یا نروژ (NOK) را در برابر سایر ارزها در معاملات فارکس تقویت کند. علاوه بر این، معامله گران فارکس ممکن است قیمت نفت خام غرب تگزاس اینترمدیت را از نزدیک زیر نظر داشته باشند، زیرا بر سودآوری فعالیت های اکتشاف و تولید تأثیر می گذارد و در نهایت بر بازار فارکس تأثیر می گذارد. اخبار مربوط به قیمت‌های نفت جامد که به طور بالقوه منجر به اضافه شدن دکل‌های حفاری می‌شود، ممکن است فرصت‌های معاملاتی را برای شرکت‌کنندگان فارکس ایجاد کند، که ممکن است موقعیت خود را در ارزهای متاثر از تغییرات قیمت نفت تعدیل کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}