هفته 3 می، نگاه به گذشته و نگاه به آینده

هفته 3 می، نگاه به گذشته و نگاه به آینده

EUR/USD به عنوان بدترین عملکرد در ماه می مبارزه می کند

با نگاهی به هفته قبل، در حالی که ده روز کامل معاملاتی تا ماه می باقی مانده است، EUR/USD خود را در منطقه سقوط به عنوان بدترین عملکرد ماه در میان شرکت‌های اصلی فارکس می‌بیند. معامله گران اکنون به این فکر می کنند که آیا فشار فروش EUR/USD در هفته های آینده ادامه خواهد داشت یا خیر.

احساسات نزولی معامله گران آتی EUR/USD را احاطه می کند

معامله گران معاملات آتی EUR/USD تا این مرحله به شدت صعودی بوده اند، به طوری که قرار گرفتن در معرض طولانی مدت خالص به سطوحی می رسد که معمولاً با رکود بزرگ برای جفت ارز همراه است. هفته پیش رو مجموعه ای از عوامل تاثیرگذار از جمله داده های جهانی فلش PMI، گزارش Ifo آلمان، اختلافات مداوم سقف بدهی در کنگره و داده های تورم ایالات متحده را ارائه می دهد که نقش مهمی در تعیین اینکه آیا EUR/USD اجباری خواهد بود ایفا می کند. کاهش یافته یا شانس صعودی دیگری به آنها داده می شود.

خلاصه ای از نکات مهم بازار هفته گذشته

هفته گذشته شاهد چندین رویداد قابل توجه در سراسر بازارهای جهانی بود. پرزیدنت بایدن و مک کارتی، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان، نسبت به دستیابی به توافقی برای افزایش سقف بدهی و تقویت احساسات بازار ابراز خوش بینی کردند. نزدک 100 و اس اند پی 500 به بالاترین حد در 9 ماه گذشته رسیدند، در حالی که طلا کاهش یافت. علاوه بر این، مقامات مختلف بانک مرکزی دیدگاه‌های جنگ‌طلبانه داشتند و شاخص‌های اقتصادی کشورهای مختلف چالش‌ها و فرصت‌های موجود در بازار را برجسته کردند.

نگاهی به هفته پیش رو

هفته پیش رو رویدادها و موضوعات مهمی را ارائه می دهد که احتمالاً بر بازارهای فارکس تأثیر می گذارد، از جمله مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده، PMI های فلش، احساسات Ifo آلمان و نشست RBNZ. این رویدادها احساسات بازار را شکل خواهد داد و بینشی را در مورد جهت آتی ارزهای اصلی ارائه می دهد.

نشست RBNZ: افزایش احتمالی نهایی و تغییر انتظارات تورمی

بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) قرار است تصمیم خود را برای نرخ نقدی اعلام کند، که می تواند پایان بالقوه چرخه انقباض آن را نشان دهد. پس از چندین بار افزایش نرخ ها، RBNZ ممکن است به دلیل کاهش ناگهانی انتظارات تورمی، افزایش کمتری را انتخاب کند. تحلیلگران بازار انتظار افزایش 25 واحدی را دارند و بیانیه سه ماهه سیاست پولی بانک مرکزی راهنمایی های بیشتری را در مورد تغییرات آتی نرخ ارائه خواهد کرد. معامله گران بیانیه و دقایق را از نزدیک تجزیه و تحلیل خواهند کرد تا ارزیابی کنند که آیا این واقعاً افزایش نهایی است، حداقل در حال حاضر.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}