قیمت طلا در آستانه انتشار آمارهای تورم ایالات متحده

قیمت طلا در آستانه انتشار آمارهای تورم ایالات متحده

قیمت طلا در آستانه انتشار آمارهای مربوط به تورم در ایالات متحده، محدوده محدودی را حفظ می کند، به طوری که طلا نقطه ای 0.3 درصد افزایش یافت و به 2027.08 دلار در هر اونس رسید و قیمت طلای آمریکا بدون تغییر در 2033.90 دلار بود. سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر انتشار داده ها هستند تا از مسیر سیاست گذاری فدرال رزرو مطلع شوند.

قیمت آتی طلا و نقره در روز سه شنبه افزایش یافت

معاملات آتی طلا و نقره در روز سه‌شنبه بالاتر بود و معاملات آتی طلا ژوئن با 61061 روپیه به ازای هر 10 گرم، 134 روپیه یا 0.22 درصد افزایش یافت، در حالی که معاملات آتی نقره می با 95 روپیه به 77174 روپیه در هر کیلوگرم در MCX معامله شد. این نشان دهنده چشم انداز مثبت فلزات گرانبها است و سرمایه گذاران به دنبال فرصت هایی برای سرمایه گذاری در بازار فارکس هستند.

تحلیلگران افزایش قیمت طلا را پیش‌بینی میکنند

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که قیمت طلا به معاملات بالاتر ادامه خواهد داد و این فلز در روز دوشنبه پس از کاهش روز قبل، تقویت می‌شود. Prathamesh Mallya، AVP- Research، Non-Agri Commodities و Currency، Angel One، انتظار دارد که طلا تا سطح 61,410 معامله شود و شکست قیمت را به بالاتر از سطح 61,810 برساند.

پیش بینی می شود قیمت طلا در محدوده باریکی در نوسان باشد

پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا قبل از انتشار آمار تورم مصرف‌کننده در ایالات متحده در ماه آوریل در محدوده باریکی نوسان داشته باشد. سامیل گاندی، تحلیلگر ارشد HDFC Securities، پیش بینی می کند که طلای نقطه ای Comex احتمالا در محدوده 2005 تا 2035 دلار در هر اونس، با حمایت 2005/1995 دلار در هر اونس و مقاومت در 2035 دلار / 2050 دلار در هر اونس معامله می شود.

داده های تورم ایالات متحده بر بازار فارکس تأثیر می گذارد

انتظار می رود انتشار داده های تورم ایالات متحده در ماه آوریل بر بازار فارکس تأثیر بگذارد و سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد مسیر سیاست فدرال رزرو باشند. این امر بر ارزش ارزها از جمله دلار آمریکا و همچنین قیمت کالاهایی مانند طلا و نقره تأثیر خواهد گذاشت. به این ترتیب، برای معامله گران فارکس مهم است که از رویدادهای اقتصادی و تأثیر آنها بر بازار مطلع باشند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}