جفت GBPUSD نشانه‌هایی از خستگی را قبل از جلسه فدرال رزرو نشان می‌دهد

جفت GBPUSD نشانه‌هایی از خستگی را قبل از جلسه فدرال رزرو نشان می‌دهد

جفت ارز GBPUSD در تلاش است تا به حرکت صعودی خود ادامه دهد اما نشانه هایی از فرسودگی و خستگی را قبل از جلسه نشست سیاست فدرال رزرو پس از شکست در بالای 1.2583 نشان می دهد. این جفت در حال حاضر در حدود 1.2560 معامله می شود، زیرا سرمایه گذاران منتظر نشست سیاست پولی فدرال رزرو هستند که برای چهارشنبه برنامه ریزی شده است. جو بازار طرفدار دارایی های حساس به ریسک است و شاخص دلار آمریکا به دنبال افزایش بیشتر در بهبودی بالای 101.80 است.

بهبود ریسک پذیری سرمایه گذاران

ریسک پذیری سرمایه گذاران در حال بهبود است، زیرا معاملات آتی S&P500 پس از جمعه صعودی حداقل سود را نشان می دهد. سهام ایالات متحده پس از یک عملکرد سه ماهه خوب از سهام های آگاه از فناوری، جذاب تر شده اند. این باعث تقویت احساسات بازار شده و از دارایی های حساس به ریسک حمایت می کند.

افزایش نرخ بهره مورد انتظار فدرال رزرو بر شاخص دلار آمریکا تأثیر می گذارد

انتظار می‌رود که شاخص دلار آمریکا بیشتر از 101.80 افزایش یابد زیرا فدرال رزرو احتمالاً نرخ‌های بهره را برای کنترل تورم اصلی افزایش می‌دهد. مخارج مصرف کننده ایالات متحده با هزینه های بالاتر برای خدمات انعطاف پذیر است. تصمیم فدرال رزرو در روز چهارشنبه توسط سرمایه گذاران به دقت زیر نظر خواهد بود، زیرا ممکن است پیامدهای مهمی بر دلار آمریکا و سایر ارزها داشته باشد.

GBP/USD از الگوی نمودار کانال در حال افزایش خارج شد

پوند دلار از الگوی نمودار کانال افزایشی در مقیاس دو ساعته خارج شده است که نشان دهنده قدرت مطلق پوند استرلینگ است. سطح حمایت فوری در بالاترین سطح 14 آوریل در 1.2546 قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 20 دوره ای (EMA) در 1.2530 نشان می دهد که حرکت صعودی بیشتری انتظار می رود. شاخص قدرت نسبی (RSI) (14) به محدوده صعودی 60.00-80.00 تغییر کرده است که نشان می دهد حرکت صعودی در حال حاضر فعال است.

پیامدهای فارکس تحلیل قیمت پوند/دلار آمریکا

خبر خروج GBP/USD از الگوی نمودار کانال رو به رشد زیر 1.2550 پیامدهای مهمی برای معامله گران فارکس دارد. آزمایش موفقیت آمیز شکست نزدیک به بالاترین سطح 14 آوریل در 1.2546 می تواند دارایی را به سمت بالاترین سطح 10 ماهه در 1.2597 سوق دهد که بالاترین سطح 8 ژوئن 2022 است. نقض این دومی می تواند دارایی را به بالاترین سطح 27 می در 1.2667 برساند. با این حال، لغزش به پایین‌ترین سطح 10 آوریل در 1.2345 می‌تواند دارایی را در 30 مارس در 1.2294 و به دنبال آن پایین‌ترین سطح 27 مارس در 1.2219 قرار دهد. معامله گران فارکس از نزدیک تصمیم سیاست پولی فدرال رزرو و احساسات بازار را برای تعیین جهت آینده پوند/دلار آمریکا زیر نظر خواهند داشت.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}