بحران سقف بدهی باعث افزایش قیمت طلا می شود

بحران سقف بدهی باعث افزایش قیمت طلا می شود

در سال 2011، قیمت طلا افزایش یافت زیرا ایالات متحده با بحران سقف بدهی مواجه شد و شاخص دلار آمریکا ضربه خورد. با این حال، احتمال وقوع یک رویداد مشابه این بار کم است زیرا انتظار می رود قانونگذاران از اشتباهات گذشته درس گرفته باشند. در حالی که سرمایه‌گذاران انتظار دارند که سقف بدهی قیمت‌های طلا را افزایش دهد، این احتمال وجود دارد که بخش عمده‌ای از افزایش‌های PM باید در پیش باشند.

شاخص دلار در میان پیش بینی بحران سقف بدهی آسیب می بیند

با نزدیک شدن به سقف بدهی، شاخص دلار اخیراً در رنج بوده است. نگرانی‌هایی وجود دارد که بانک مرکزی اروپا (ECB) می‌تواند فدرال رزرو (فدرال رزرو) را از بین ببرد و به احتمال سود یورو/دلار آمریکا از بازار سهام انعطاف‌پذیر ایالات متحده و باعث نوسانات کم شود.

ساعت VIX صعودی می شود و منجر به عدم اطمینان بیشتر می شود

EUR/USD در جهت مخالف شاخص نوسانات Cboe (VIX) حرکت می کند و برای نزدیک به یک سال، جفت ارز همراه با احساسات ریسک در حرکت است. با این حال، با انتظار افزایش VIX در ماه مه و ژوئن، همراه با یک RSI هفتگی نادر، داده ها از عدم اطمینان بیشتر در بازار فارکس پشتیبانی می کنند.

شاخص USD قدرت فصلی را در ماه مه و جولای نشان می دهد

شاخص USD قدرت فصلی را در ماه مه و ژوئیه به نمایش می گذارد، با افزایش شدیدی که اغلب در اوایل ماه مه دنبال می شود، پس از آن یک عقب نشینی و سپس یک شکست دیگر به اوج های جدید. در حالی که سرمایه گذاران تصور می کنند برندگان ماه آوریل عملکرد بهتر خود را حفظ خواهند کرد، جهش شاخص VIX و USD می تواند روندهای PM ها را نزولی کند.

چرخه تشدید فدرال رزرو برای شاخص دلار و نرخ بهره واقعی صعودی است

انتظار می رود چرخه انقباض فدرال رزرو ادامه یابد و منجر به چشم انداز صعودی برای شاخص دلار و نرخ های بهره واقعی شود. در حالی که سرمایه گذاران کاهش نرخ را پیش بینی می کنند، فشار قیمت گذاری همچنان مشکل ساز است و اثرات پایه سال به سال در ژوئن پایان خواهد یافت. در نتیجه، خوانش ماه به ماه اهمیت بیشتری خواهد داشت، که منجر به پیامدهایی می شود که به دور از قیمت گذاری هستند.

نظارت سقف بدهی توسط معامله گران فارکس

معامله گران فارکس از نزدیک وضعیت سقف بدهی ایالات متحده و تأثیر آن بر بازار را زیر نظر دارند. شاخص USD، که ارزش دلار آمریکا را در برابر سایر ارزهای اصلی اندازه گیری می کند، از قبل تحت تاثیر قرار گرفته است، زیرا درام سقف بدهی در حال رخ دادن است. معامله گران فارکس منتظر عدم اطمینان بیشتری در بازار هستند، به ویژه در ماه های می و ژوئن، زیرا ساعت VIX صعودی می شود، که می تواند بر روند PM ها تأثیر بگذارد. با ادامه چرخه انقباض فدرال رزرو، معامله گران فارکس منتظر چشم انداز صعودی برای شاخص دلار و نرخ های بهره واقعی هستند. با این حال، بازار غیرقابل پیش بینی است و معامله گران باید از خطرات موجود در معاملات فارکس آگاه باشند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}