افزایش سهام اتریوم پس از ارتقا Shapella

افزایش سهام اتریوم پس از ارتقا Shapella

برخلاف برخی پیش‌بینی‌ها مبنی بر فروش بزرگ اتریوم پس از ارتقا Shapella، سهامداری اتریوم به نقطه عطف جدیدی رسیده است و پس از ارتقا Shapella سهام اتریوم افزایش یافته است. اکنون بیش از 19.3 میلیون اتریوم در قرارداد سهام اتریوم واریز شده است که نشان می دهد سرمایه گذاران پس از ارتقای موفقیت آمیز به اتریوم اعتماد بیشتری دارند. این پیشرفت، همراه با سایر آمارهای کلیدی، محبوبیت فزاینده استیک اتریوم و معنای آن را برای دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین نشان می دهد.

کراکن بر استیکینگ اتریوم تسلط دارد

Kraken و Coinbase مسئول 78.3 درصد از کل برداشت‌های اصلی از سهام Ethereum هستند و Kraken به تنهایی 64.1 درصد از کل را به خود اختصاص داده است. ارائه‌دهندگان سهام غیرمتمرکز مانند Lido، Rocket Pool و Ether.fi در میان کاربرانی که به دنبال جایگزین‌هایی برای صرافی‌های متمرکز هستند، جذب می‌شوند. سرکوب اخیر SEC در مورد سرویس سهام Kraken، بسیاری از کاربران را وادار کرد که اتریوم خود را خارج کنند.

استیکینگ اتریوم برای معامله گران فارکس

معامله گران فارکس توجه زیادی به رشد سهام اتریوم داشته اند. با وجود چالش‌های نظارتی، مانند شکایت کمیسیون SEC علیه کراکن، علاقه زیاد به سهام Ethereum همچنان ادامه دارد. این واقعیت که بیشتر و بیشتر سرمایه‌گذاران ETH خود را به اشتراک می‌گذارند و سپرده‌های خالص بالاتر از برداشت‌ها است، نشان می‌دهد که اعتماد سرمایه‌گذاران به اتریوم همچنان قوی است. این امر بر قیمت اتریوم و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است.

مزایای استیکینگ اتریوم

اشتراک اتریوم شامل نگه داشتن ارز دیجیتال در کیف پول برای مدت زمان مشخص و دریافت پاداش برای ایمن سازی شبکه است. شرط بندی می تواند سود بلندمدت و جریان درآمد غیرفعال را فراهم کند. همچنین به افزایش امنیت شبکه و کاهش عرضه اتریوم کمک می کند که می تواند تأثیر مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال داشته باشد.

پتانسیل اتریوم

نقطه عطف جدید 19.3 میلیون اتریوم، پتانسیل رشد اتریوم را نشان می دهد. با درک بیشتر کاربران از مزایای سهام برای سودهای بلندمدت، تقاضا برای اتریوم احتمالا افزایش می یابد. این امر پیامدهایی برای بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال و معامله گران فارکس دارد که از نزدیک تحولات اکوسیستم اتریوم را زیر نظر دارند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}