افزایش سرمایه ورودی بیت کوین

افزایش سرمایه ورودی بیت کوین

سرمایه ای که به بازارهای بیت کوین سرازیر می شود، مقدار زیادی از آن را به سمت سود غیرقابل انتقال بازگردانده است. علاوه بر این، سیگنال‌های زنجیره‌ای مشابه سیگنال‌های موجود در مراحل اولیه بازار صعودی هستند. در گزارش Week on Chain در 24 آوریل، شرکت تحلیلی Glassnode اعتماد بیشتری نسبت به بازگشت به احساسات بازار صعودی ابراز کرد.

تصحیح بیت کوین، سود غیر واقعی قوی

قیمت بیت کوین در حال حاضر از اوج خود در سال 2023 که دقیقاً کمتر از 31000 دلار در 14 آوریل بود، در حال اصلاح است. گلس‌نود خاطرنشان کرد که میزان سود حاصل از دلار آمریکا در سال جاری بسیار پایین‌تر از اوج‌های چرخه 2021 است. این در مقیاس مشابهی است که در سال 2019 مشاهده شد، زمانی که BTC از 4000 دلار به 14000 دلار افزایش یافت.

ضررهای کم علیرغم مقررات رمزنگاری ایالات متحده

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که زیان کل نسبت به همه رویدادهای عمده فروش در سال‌های 2021 و 2022 بسیار کم است. سقوط کووید در مارس 2020، مهاجرت استخراج‌کننده بیت‌کوین، سقوط Terra/Luna و انفجار FTX همگی زیان‌آور بودند. مناسبت ها. با این حال، سال 2023 با وجود جنگ نظارتی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال چیزی نزدیک به این مقیاس دیده نشده است.

ارزش واقعی بیت کوین تثبیت می شود

Glassnode اظهار داشت که معیار Realized Cap از جریان خروجی عظیم در سال 2022 تثبیت شده و از یک نقطه محوری بالقوه عبور کرده است. در پی عملکرد خوب قیمت بیت کوین در سال جاری، بخش بسیار بزرگی از بازار شاهد بهبود دارایی های خود بالاتر از قیمت خرید است. در پایان این گزارش آمده است که این «محیط مطلوب و سودآورتری ایجاد می‌کند».

تصحیح بیت کوین نشان دهنده عدم تصمیم گیری سرمایه گذاران است

علیرغم سیگنال های مثبت، یک اصلاح اجتناب ناپذیر بازار آغاز شده و قیمت ها بار دیگر در حال عقب نشینی هستند. گلس‌نود اظهار داشت که این نشان می‌دهد که هنوز در میان سرمایه‌گذاران دارایی دیجیتال بلاتکلیفی وجود دارد، بنابراین ممکن است بازار صعودی مدتی طول بکشد. بیت کوین در حال حاضر با کاهش 1 درصدی در روز معامله می شود. در نتیجه، این دارایی در زمان نگارش این مقاله به قیمت 27443 دلار تغییر می کرد.

جریان سرمایه بیت کوین و تاثیر فارکس

احساسات بازار صعودی بیت کوین و جریان های ورودی سرمایه می تواند از طرق مختلف بر بازار فارکس تأثیر بگذارد. افزایش تقاضا برای بیت کوین ممکن است منجر به تقویت ارزش این ارز دیجیتال در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا شود که به نوبه خود ممکن است بر نرخ مبادله بین کشورهای معامله کننده با ایالات متحده تأثیر بگذارد. علاوه بر این، نوسانات قیمت بیت کوین ممکن است فرصت هایی را برای معامله گران فارکس که در ارزهای دیجیتال تخصص دارند ایجاد کند، زیرا می توانند از نوسانات ارزش سود ببرند. با این حال، معامله گران فارکس باید از خطرات مرتبط با معاملات ارزهای دیجیتال نیز آگاه باشند، زیرا این ارزها بسیار نوسان هستند و در معرض تغییرات نظارتی و بازار هستند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}