در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی آمریکا هستند، قیمت طلا افزایش یافت

در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی آمریکا هستند، قیمت طلا افزایش یافت

در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی آمریکا هستند، قیمت طلا افزایش یافت، در 25 آوریل 2023، قیمت طلا با کاهش 0.3 درصدی به 1994.90 دلار در هر اونس رسید. این اتفاق در حالی رخ داد که سرمایه گذاران محتاط منتظر داده های اقتصادی بیشتر ایالات متحده بودند که به آنها در تعیین حرکت سیاست بعدی فدرال رزرو کمک می کرد. قیمت طلای آمریکا نیز با 0.3 درصد افزایش به 2005 دلار رسید. دلار ضعیف تر، طلا را تقویت کرد، که برای خریدارانی که ارزهای دیگر را در اختیار داشتند جذاب تر شد.

سرمایه گذاران روی داده های اقتصادی ایالات متحده و نشست فدرال رزرو متمرکز شدند

مجموعه بعدی داده های اقتصادی ایالات متحده و نشست فدرال رزرو همان چیزی بود که سرمایه گذاران به آن توجه داشتند. آنها امیدوار بودند که موضع بانک مرکزی در مورد افزایش نرخ بهره را برای بقیه سال درک کنند. Ajay Kedia، مدیر شرکت Kedia Commodities در بمبئی، اظهار داشت که تا آن زمان، قیمت طلا احتمالاً در محدوده 1970 تا 2020 دلار تثبیت خواهد شد. وی افزود که سناریوی کلی همچنان از شمش حمایت می کند.

گزارش فدرال رزرو دالاس انقباض در تولید تگزاس را نشان می دهد

گزارش فدرال رزرو دالاس در روز دوشنبه نشان داد که فعالیت های تولیدی در تگزاس در ماه آوریل کاهش یافته است. این موضوع آسیب اقتصادی چرخه کاهش نرخ بهره فدرال رزرو را برجسته کرد.

بازارها افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو در ماه می را پیش بینی می کنند

بازارها با احتمال 87.2 درصدی برای افزایش 25 واحدی توسط فدرال رزرو در نشست 2-3 می خود داشتند. افزایش نرخ‌ها بر طلای بی‌بازده تأثیر می‌گذارد، حتی زمانی که آن را پوشش تورمی می‌دانستند.

وزارت خزانه داری آمریکا ممکن است به زودی به سقف بدهی خود برسد

سرمایه گذاران از برخی از اسناد خزانه داری دوری می کردند و در حالی که به دنبال مکان های کم خطر برای پارک پول نقد می گشتند، به سایر اسناد می ریختند. این به دلیل افزایش نگرانی ها مبنی بر اینکه وزارت خزانه داری آمریکا ممکن است در ماه های آینده به سقف بدهی خود برسد، بود.

قیمت طلا نشان دهنده تغییر احتمالی در بازار فارکس است

افزایش قیمت طلا با کاهش ارزش دلار می تواند نشان دهنده تغییر احتمالی در بازار فارکس باشد. معامله گران اغلب طلا را به عنوان دارایی امن نگاه می کنند، به این معنی که با افزایش قیمت طلا، سرمایه گذاران ممکن است سرمایه گذاری خود را از سایر ارزها و دارایی ها به طلا تغییر دهند. شاخص دلار کاهش یافت و جذابیت آن برای معامله گرانی که سایر ارزها را دارند کمتر کرد. علاوه بر این، مجموعه بعدی داده های اقتصادی ایالات متحده و نشست فدرال رزرو نیز می تواند بر معاملات فارکس تأثیر بگذارد زیرا سرمایه گذاران ممکن است به دنبال تنظیم موقعیت خود بر اساس نتیجه این رویدادها باشند. به طور کلی، سرمایه گذاران در بازار فارکس ممکن است به قیمت طلا به عنوان شاخصی از احساسات بازار و تغییرات احتمالی در معاملات توجه کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}