ارقام و پیش بینی برای پوند/دلار آمریکا

ارقام و پیش بینی برای پوند/دلار آمریکا

جلسه بریتانیا با انتشار ارقام خرده فروشی آغاز می شود، که اگر جهشی نشان دهد، می تواند بانک انگلستان (BoE) را مجبور به اتخاذ موضع سیاست پولی تهاجمی تر کند. با این حال، اقتصاددانان کاهش 0.5 درصدی در خرده فروشی در ماه مارس را پیش بینی می کنند که منجر به چشم انداز نزولی برای پونددلار آمریکا می شود.

خطرات و سلب مسئولیت برای مشتقات معاملاتی

معاملات مشتقات مستلزم سطح بالایی از ریسک است و معامله گران باید فقط با پولی که می توانند از دست بدهند معامله کنند. ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد، و معامله گران باید مشاوره مستقلی را جویا شوند و قبل از وارد شدن به هر معامله، بیانیه افشای محصول (PDS) را مطالعه کنند. اطلاعات موجود در این سایت متوجه ساکنان هیچ کشور یا حوزه قضایی نمی شود که چنین توزیع یا استفاده برخلاف قوانین یا مقررات محلی باشد.

فلش اعداد PMI بخش خصوصی برای آوریل و اجزای فرعی

در کنار ارقام خرده فروشی، اعداد فلش PMI بخش خصوصی برای ماه آوریل مورد توجه قرار خواهند گرفت. معامله گران فارکس باید به اجزای فرعی از جمله قیمت ورودی و خروجی، سفارشات جدید و اشتغال توجه کنند که می تواند شماره را جابجا کند.

پیش بینی خدمات PMI و BoE Commentary

PMI خدمات یک شاخص مهم برای نرخ مبادله GBP/USD است و پیش‌بینی می‌شود که در 52.9 ثابت بماند. معامله گران فارکس همچنین باید نظرات BoE را زیر نظر داشته باشند، حتی اگر هیچ یک از اعضای MPC قرار نیست امروز در تقویم صحبت کنند، و این امر باعث می شود که آنها بر گفتگو با رسانه ها نظارت کنند.

شاخص های فنی و سطوح پشتیبانی/مقاومت برای GBP/USD

معامله گران فارکس باید به اندیکاتورهای فنی توجه کنند که سطوح مقاومت و حمایت GBP/USD را نشان می دهد. پوند برای هدف قرار دادن اولین سطح مقاومت اصلی باید از چرخش 1.2438 دلار اجتناب کند. با نگاهی به EMA ها و نمودار 4 ساعته، EMA ها سیگنال های صعودی ارسال می کنند، با نگه داشتن بالاتر از متحرک نمایی 50 روزه که از شکست R1 پشتیبانی می کند تا گاوها در R2 و 1.2550 دلار حرکت کنند.

جلسه ایالات متحده و نظرات اعضای FOMC

جلسه ایالات متحده تحت تأثیر اعداد فلش PMI بخش خصوصی برای آوریل و نظرات اعضای FOMC خواهد بود. PMI ضعیف می تواند نشانه رکود باشد و معامله گران فارکس باید به اجزای فرعی از جمله سفارشات جدید، اشتغال و قیمت ها توجه کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}