قیمت بیت کوین به بالای 30 هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بالای 30000 دلار رسید

قیمت بیت کوین به بالای 30000 دلار رسید، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، توانسته است قیمت خود را به بالای 30000 دلار بازگرداند و با 2.56 درصد افزایش در 30234 دلار با ارزش بازار 585 میلیارد دلار معامله می شود. قیمت بیت کوین همچنان بین محدوده حمایت و مقاومت به ترتیب 29500 و 32500 دلار در نوسان است. در میان اقدام قیمت فعلی، هم میگوهای BTC (گروه سرمایه گذاران دارای کمتر از 1 بیت کوین) و هم نهنگ های BTC (آدرس هایی که بین 100 تا 1 هزار بیت کوین دارند) در سطوح مختلف قیمت انباشته شده اند.

میگوهای BTC و خریداران خرد جذب سرعتر رشد میکنند

به گفته گلس‌نود، میگوهای بیت‌کوین رشد قابل‌توجهی را در ترازهای زنجیره‌ای خود ثبت کرده‌اند، با تغییر آشکاری در رفتار انباشت پس از فروپاشی اکوسیستم Terra. شرکت‌کنندگان خرد همچنین جذب بیت‌کوین خود را تسریع کرده‌اند و سهم نسبی از کل عرضه در گردش را 1.78 درصد افزایش داده‌اند.

نهنگ های BTC به حالت انباشتگی بازگشتند

نهنگ های BTC، پس از ماه ها تخلیه، به حالت انباشتگی بازگشتند. بر اساس داده‌های Santiment، آدرس‌های نهنگ‌هایی که ۱۰۰ تا ۱ هزار بیت کوین دارند، در دو روز گذشته بیش از ۲۰ هزار بیت‌کوین به دارایی خود اضافه کرده‌اند. قیمت بیت کوین روز سه شنبه با جهش به بالای 30.5 هزار دلار و بازگشت مجدد به حمایت 30.0 هزار دلاری، صعودی و نزولی داشته است.

دارندگان بیت کوین دست های الماسی را نشان می دهد

دارندگان بیت کوین منابع خود را محکم نگه می دارند و ویژگی های دست های الماس را نشان می دهند. با وجود جهش بیش از ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳، هیچ افزایش قابل توجهی در سکه‌های قدیمی‌تر مصرف‌شده مشاهده نشده است. سکه های خریداری شده در سه ماه گذشته کمتر از 20 درصد از ثروت بیت کوین را نشان می دهد که دوره پایین ترین دوره چرخه نزولی را به تصویر می کشد.

معامله گران فارکس مراقب قیمت بیت کوین هستند

بهبود قیمت بیت کوین به بالای 30000 دلار توجه معامله گران فارکس را به خود جلب کرده است. نوسان فعلی بین محدوده حمایت و مقاومت 29500 و 32500 دلار فرصت هایی را برای معامله گران فراهم کرده است تا در مورد حرکت قیمت بیت کوین حدس بزنند. رفتار انباشته شدن میگوها و نهنگ های BTC به طور بالقوه می تواند بر بازار فارکس تأثیر بگذارد. معامله گران فارکس باید از آخرین اخبار و روندها در بازار ارزهای دیجیتال به روز باشند تا تصمیمات معاملاتی آگاهانه بگیرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}